חדשות

חדש באתר :

שיחת חינם !

קישורים מומלצים

מאמרי עיתונות

מענה מהיר במייל

גירושין מתוך הסכמה
תוך מתן כבוד הדדיהוסף לדף הבית

הוסף למועדפים


עו"ד יוסי אומיד – שלום בית

 

מרבית הזוגות הנשואים שואפים מן הסתם לחיות במצב של שלום בית, בו הזוגיות מתנהלת על מי מנוחות ואין עימותים קשים המאיימים לסיים את מערכת היחסים. כל מערכת יחסים דורשת עבודה רבה על מנת לשמור על שלום בית לאורך שנים ובמקרים רבים הדבר קשה להשגה.

במקרים רבים כאשר הנישואים עולים על שרטון ואחד מבני הזוג מגיש תביעת גירושין, או מעוניין להגיש תביעת גירושין, מנסה הצד השני לדרוש בשלום בית ומצהיר כי ברצונו להגיע לשלום בית עם הצד השני. ברוב המקרים המצהיר על רצונו לשלום בית אכן מתכוון לכך, אך במקרים מסוימים מדובר למעשה בטקטיקה משפטית.

מובן מאליו שאיש אינו יכול לכפות על בן זוג המעוניין להתגרש לחיות בשלום בית, אך במקרים רבים אם אין עילה מקובלת לגירושין יכול בית המשפט לפסוק לטובת המבקש בשלום בית ולבקש מבני הזוג לנסות וליישב את המחלוקות ביניהם בטרם יחליטו להתגרש.

כאמור, בקשה לשלום בית יכולה להיות לגיטימית וכנה לחלוטין, כאשר אחד מבני הזוג באמת מעוניין לתת ניסיון אחרון למערכת היחסים. אולם במקרים רבים, מוגשת בקשה לשלום בית על מנת לעכב את הליך הגירושין ולקבל יתרון משפטי בתהליך.

בכל מקרה של גירושין, מומלץ שיעזרו בני הזוג בשירותיהם של עורכי דין מנוסים, שיסייעו להם להגיע להסכמה מירבית עוד בטרם יעלה תיקם לעיון בבית המשפט. על אחת כמה וכמה כאשר אחד מבני הזוג מבקש בשלום בית.

עזרתו של עורך דין מתחום דיני המשפחה, בעל הניסיון והידע המתאים יכולה לסייע לבני הזוג לגבש דרך פעולה משותפת, הכוללת צעדים שונים כגון הסכם שלום בית לחלופין גירושין. מנגד, אם אתם חוששים שבן הזוג הגיש בקשה לשלום בית על מנת לעכב הליכים, עורך דין מנוסה יוכל לסייע לכם לגבש עילה מקובלת לגירושין ולהגיע לתוצאה המבוקשת.

משרדו של עורך הדין יוסי אומיד מתמחה מזה שנים רבות בתחום דיני המשפחה וצוות המשרד יוכל לסייע לכם רבות במהלך הליכי גירושין על כל פרטיהם השונים. עורך דין יוסי אומיד ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה בנושא שלום בית.

 
פרסום ושיווק באינטרנט - interclick
ADMIN
eXTReMe Tracker